انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

  • 3 بهمن 1399
  • 0 نظر
  • Roger waters

1399/2/3

کتاب مانند دوستی است که همیشه با شما خواهد بود، ممکن است دوست های دنیای واقعی در مواقع شادی کنار شما باشند اما همینکه شرایط سخت شد آن ها هم پنهان می شوند و شما را روزی ترک می کنند اما کتاب همیشه و در همه حال با شما خواهد بود. کتاب بهترین دوست و راهنمای هر انسانی است. هر فردی به کتاب نیاز دارد هر چه بیشتر کتاب بخوانید از داخل آگاه تر و سنگین تر می شوید. همینطور که کتاب بیشتر می خوانید علاقه تان به خواندن کتاب های بیشتر افزایش پیدا می کند و تا چشم برهم می زنید متوجه حضور کتاب های گوناگون در اطراف خود می شوید در این لحظه است که باید بفکر یک مدل کتابخانه خانگی باشید تا علاوه بر سازمان دهی کردن کتاب هایتان قادر باشید در محیطی آرام و گرم به خواندن کتاب بپردازید. در این مطلب به معرفی تعدادی از بهترین طرح ها و مدل کتابخانه خانگی می پردازیم که برای فضاهای کوچک و بزرگ مناسب هستند.

برای انتخاب و خرید یک مدل کتابخانه خانگی می توان بدون در نظر گرفتن طراحی و دکوراسیون منزل این کار را انجام داد اما نتیجه، بسیار اسفبار خواهد بود! هر وسیله ای برای قرار گرفتن در خانه و افزوده شدن به سایر وسایل می بایستی با در نظر گرفتن مجموع وسایل منزل خریده شود تا کلیه وسایل هماهنگی مناسبی با هم داشته باشند. بهترین کتابخانه خانگی را می توان با توجه به طراحی داخلی و همچنین دیواری که قرار است کتابخانه بر روی آن نصب گردد انتخاب کرد. ابعاد اتاق خواب و اتاق مطالعه و یا اتاق نشیمن و بسیاری دیگر موارد نیز در انتخاب و استفاده از کتابخانه های خانگی بسیار موثر هستند.
امروزه استفاده از انواع طرح کتابخانه های خانگی رواج پیدا کرده اند و حتی بخشی از اتاق کار به کتابخانه اختصاص داده می شود. همیشه برای طراحی کتابخانه خانگی سعی کنید محیطی از خانه را انتخاب کنید که ساکت تر و کم رفت و آمد تر است. مرحله بعدی مشخص کردن سایز کتابخانه است که مستقیما به تعداد کتاب های شما بستگی دارد اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید می توانید از کتابخانه های کوچکتر استفاده کنید و کتاب های مهم خود را در آنجا قرار دهید. در صورت داشتن کتاب های بسیار بیشتر می توانید از نوع های کف تا سقف استفاده کنید. در گذشته برای کتابخانه بیشتر از چوب های قهوه ایی تیره، زرشکی و حتی سبز پر رنگ استفاده می شد اما در کتابخانه های امروزی از چوب های روشن یا چوب های تیره در کنار سیستم روشنایی پرنور استفاده می شود. در هر صورت انتخاب با خودتان است هر رنگی که به شما آرامش می دهد همان را انتخاب کنید.

با کمی صرف زمان می توان مدل های بسیار متنوع و زیبایی از کتابخانه ها را پیدا کرده و برای استفاده در خانه نصب نمود. دیگر باید با آن کتابخانه های ایستاده مستطیلی خداحافظی کرد؛ کتابخانه ای به شکل درخت، به شکل گیتار و صدها طرح زیبای دیگر. به عنوان مثال کتابخانه گیتار شکل برای اتاق پسران نوجوان و جوان و حتی دختران و بزرگترهایی که علاقه به آلات موسیقی دارند بسیار مناسب است. همچنین نصب کتابخانه درختی، هم برای اتاق کودکان و نوجوانان مناسب است و هم برخی مدل های جذاب آنها مختص بزرگترهایی ست که روحیه لطیف تری دارند. این مدل کتابخانه خانگی علاوه بر استفاده کاربردی برای قرار دادن کتابها در آن، به شدت بر زیبایی و جذابیت اتاق و منزل تاثیر خواهد گذاشت.

برخی از بهترین مدل های کتابخانه، طرح هایی هستند که علاوه بر دارا بودن قفسه و طبقات بسیار متعدد برای گنجاندن هزاران کتاب در دل خود، دارای کمدهایی در طرفین و بخش زیرین هستند تا بتوان کتابهای با ارزشتر و سایر وسایل خصوصی را در آنها قرار داد. همچنین سِت کامل این کتابخانه ها دارای میز کار و تحریری بزرگ و جذاب است که تمامی این موارد در کنار هم، زیباترین و جذاب ترین مدل کتابخانه خانگی را خواهد ساخت.

در زیر تعدادی از عکس های انواع مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری را مشاهده میکنید.

home-library-book-(1)

مدل کتابخانه سفید دکوری شلف

اینستاگرام اتاق

صفحه جدید ما را دنبال کنید

home-library-book-(4)

عکس کتابخانه دکوراتیو شاخه درخت

home-library-book-(2)

عکس کتابخانه خانگی دکوری ان دی اف

home-library-book (10)

طرح کتابخانه خانگی همراه میز تلویزیون

home-library-book (9)

عکس طراحی مدل کتابخانه خانگی گیتار بسیار زیبا و شیک

home-library-book (8)

موضوعات مرتبط:

بررسی طراحی دخلی و خارجی دکوراسیون کتابخانه اشتوتگارت

انواع مدل کتابخانه مدرن و چوبی – کتابخانه خانگی شیک و بزرگ

باکس دیواری – انواع مدل قفسه دیواری و شلف چوبی و طاقچه مدرن / عکس

home-library-book (7)

کتابخانه چوبی مدرن وینگه

home-library-book (6)

home-library-book (5)

home-library-book (3)

در زیر نمونه هایی از کتابخا نه های بزرگ خانگی را مشاهده میکنید.

1

2

3

4

5

6

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل صندلی کامپیوتر جدید / دکوراسیون دفتر کار

طراحی داخلی و عکس دکوراسیون آشپزخانه / تصاویر مدل کابینت

انواع مدل کتابخانه مدرن و چوبی – کتابخانه خانگی شیک و بزرگ

7

8

9

10

11

12

تصاویر بیشتر:

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

انواع طراحی و عکس مدل کتابخانه خانگی چوبی و دکوری

  • تلگرام
  • واتساپ
انتخاب کتابخانه در اتاق نشیمن , انواع کابینت آشپزخانه , ایده های جدید برای طراحی کتابخانه های لوکس , جدیدترین مدل های کتابخانه شیک و مدرن , چگونه کتاب های خود را در کتابخانه خانگی سازمان دهی کنید , دکوراسیون کتابخانه خانگی شیک , دکوراسیون میز تلویزیون , راهنمای ساخت کتابخانه خانگی , سبک کتابخانه خانگی را چگونه تعیین کنیم , عکس از شلف و باکس مدرن برای آشپزخانه , عکس های جدید از کتابخانه های خانگی , قفسه های دیواری شیک , کتابخانه چوبی شیک و لوکس , مدل کتابخانه خانگی , مدل های جدید کتابخانه خانگی , نحوه چیدن دکوراسیون اتاق با کتابخانه

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه