بازسازی دکوراسیون آشپزخانه / تبدیل آشپزخانه بسته به اپن

  • 5 شهریور 1399
  • 0 نظر
  • Roger waters

افرادی که قصد ایجاد تغییر در چهره خانه خود را دارند مسلما یکی از اولین اقداماتی که انجام می دهند بازسازی دکوراسیون آشپزخانه است بخصوص در خانه های قدیمی نیاز به ایجاد تغییر در این مکان نسبت به سایر اتاق های خانه لازم تر و ضروری تر بنظر می رسد. احتمالا شما هم در خانه قدیمی دوستان و آشنایان خود آشپزخانه هایی را مشاهده کرده اید که به صورت یک اتاق مستقل طراحی شده اند و از دیگر قسمت های خانه جدا افتاده اند. آشپزخانه بسته و ایزوله دیگر جایگاهی در سبک زندگی امروزی و مدرن ندارد و تقریبا تمامی آشپزخانه ها از مدل های باز و اپن در طراحی و دکوراسیون خانه استفاده می کنند. در این مطلب به معرفی آپارتمانی کوچک در نیویورک می پردازیم که از آشپزخانه ای جدید اما بسته استفاده می کرد که بنا به خواسته مالک تبدیل به یک آشپزخانه مدرن اپن شده است.

همانطور که در عکس قبل از بازسازی آشپزخانه زیر مشاهده می کنید، این آشپزخانه کاملا از سایر قسمت های خانه جدا شده بود و به صورت یک اتاق بسته و مستقل نسبت به سایر مکان های خانه قرار گرفته بود که دیگر با سبک و شیوه زندگی امروزی و مدرن به هیچ عنوان همخوانی ندارد. در نتیجه مالک تصمیم به ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه خود گرفت و توانست مدل دکوراسیون آشپزخانه مد نظر و رویایی خود را در آپارتمان کوچکش ایجاد کند.

عکس قبل از بازسازی :

kitchen-makeover-design-ideas (11)

عکس بعداز بازسازی:

kitchen-makeover-design-ideas (1)

همانطور که در عکس های قبل و بعداز بازسازی مشاهده می کنید، کابینت های آشپزخانه هم بکل تغییر کرده اند و از رنگ سفید به رنگ خاکستری در آمده اند تا جلوه ای مدرن تر به آشپزخانه بدهند، برای اینکه هزینه بازسازی آشپزخانه کمتر شود از کابینت های ساده و ارزان اما با فضای ذخیره سازی بیشتر نسبت به کابینت های قبلی استفاده شده است.  اما بدون شک بزرگترین تغییر برادشتن دیوار بین اتاق غذاخوری و آشپزخانه بوده است. این کار فعالیت در آشپزخانه را بسیار راحت تر و سودمندتر کرده و در عین حال با ورود نور بیشتر به داخل آشپزخانه، به روشن کردن فضا و در نتیجه بزرگتر نشان داده شدن آن کمک بسیار زیادی کرده است. همچنین مشاهده می کنید که با وجود میز اپن آشپزخانه دیگر اثری از میز ناهارخوری در این فضای کوچک نیست.

 kitchen-makeover-design-ideas (2)

kitchen-makeover-design-ideas (3)

kitchen-makeover-design-ideas (4)

kitchen-makeover-design-ideas (5)

kitchen-makeover-design-ideas (6)

عکس از مدل های دیگر:

kitchen-makeover-design-ideas (9)

kitchen-makeover-design-ideas (10)

kitchen-makeover-design-ideas (8)

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

kitchen-makeover-design-ideas (7)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه