تصاویر و مدل جزیره آشپزخانه شیک و زیبا

  • 5 شهریور 1399
  • 0 نظر
  • Roger waters

در این مطلب به معرفی چندین مدل جزیره آشپزخانه شیک و دیدنی می پردازیم تا اگر قصد طراحی جزیره برای آشپزخانه خود را دارید با دیدن این طرح ها، الگوهای خوبی برای ایده گیری شما آماده کرده باشیم. همانطور که می دانید افزایش فضای کاربردی در آشپزخانه با داشتن طرحی در مرکز، چیزی است که اکثر ما بدنبال آن هستیم. وقتی صحبت از طراحی داخلی “قلب خانه” یعنی آشپزخانه می شود، همه افرادی که زمان زیادی در آشپزخانه سپری می کنند، علاقه و توجه بیشتری را نسبت به دکوراسیون آن نشان می دهند. طرح های خلاقانه ای برای این مکان از آشپزخانه تولید شده اند که هر فردی را راغب به داشتن آنها در آشپزخانه خود می کند. برای مثال تعدادی از مدل های جزیره آشپزخانه با مبل درون کار تولید می شوند که می تواند یکی از جذاب ترین و بهترین ایده ها برای داشتن دکوراسیون کاربردی و در عین حال زیبا و منحصربفرد در آشپزخانه باشد. به همان اندازه که طراحی یک جزیزه خوب برای آشپزخانه می تواند تکمیل کننده زیبایی آن باشد، طراحی یک مدل نامناسب هم می تواند تمام زیبایی های دکوراسیون آشپزخانه را بهم بریزد.

از طرح جزیره می توان در آشپزخانه های کوچک نیز استفاده کرد حداقل فاصله مجاز بین جزیره و کابینت های آشپزخانه اندازه ای حدود 90 سانتی متر می باشد. با این فاصله افراد به راحتی می توانند در اطراف جزیره در آشپزخانه رفت و آمد کنند. اما اگر فضای بزرگ تری در آشپزخانه دارید فاصله هایی در حدود 105 تا 120 سانتی متر انداز های ایده آل تری هستند. البته در آشپزخانه های بزرگ با فضای آزاد زیاد ساختن جزیره ای مناسب می تواند چالش برانگیز نیز باشد. برای مثال داشتن فاصله دو متری بین کابینت ها و جزیره آشپزخانه اصلا خوشایند نخواهد بود و قدم زدن بین این فضای زیاد عملا هیچگونه جذابیتی ندارد همچنین از لحاظ کاربردی هم مناسب نخواهد بود چرا که افراد مجبور به طی کردن فضای بیشتری بین کابینت ها و جزیره آشپزخانه می شوند. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا و جدید از جزیره آشپزخانه های شیک و زیبا را مشاهده می کنید.

Best-Kitchen-Island-Designs (1)

Best-Kitchen-Island-Designs (2)

Best-Kitchen-Island-Designs (3)

Best-Kitchen-Island-Designs (4)

Best-Kitchen-Island-Designs (5)

Best-Kitchen-Island-Designs (6)

Best-Kitchen-Island-Designs (7)

Best-Kitchen-Island-Designs (8)

Best-Kitchen-Island-Designs (9)

Best-Kitchen-Island-Designs (10)

Best-Kitchen-Island-Designs (11)

Best-Kitchen-Island-Designs (12)

Best-Kitchen-Island-Designs (13)

مدل جزیره آشپزخانه

Best-Kitchen-Island-Designs (14)

آشپزخانه ساده و لوکس , آشپزخانه سفید و فوق زیبا , آشپزخانه های کوچک و آپارتمانی , آشپزخانه های مدرن و ساده ایتالیایی , آشپزخانه های مدرن و سنتی ایران , اپن آشپزخانه جدید , انتخاب رنگ دیوار آشپزخانه , انواع مدل کابینت آشپزخانه , دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های mdf , دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های هایگلاس , مدل جزیره آشپزخانه شیک و زیبا

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه