دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

  • 18 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • Roger waters

میل کردن قهوه در یک کافی شاپ مستقل و مخصوص سرو انواع قهوه، مزیت بزرگ و ویژه ای بحساب می آید. چنین فضایی فقط بروی کیفیت قهوه های خود تمرکز خواهد کرد. اما دکوراسیون کافی شاپ هم نقش تاثیر گذاری بروی لذت بخش تر کردن مزه یک قهوه ایفا خواهد کرد. طعم دلپذیر قهوه در چنین مکان هایی مهم ترین عامل در جذب مشتری است اما زمانی که طعم یک قهوه خوب توسط دیزاین و طراحی شیک (از مبلمان گرفته تا چیدمان وسایل قرار گرفته بروی میز) همراهی شود، لذت نوشیدن یک قهوه در چنین فضایی چندبرابر خواهد شد.

در واقع با قطعیت می توان گفت اولین چیزی که به محض ورود شما به هر کافی شاپی سبب تاثیر مثبت و یا منفی بر روی شما خواهد شد طعم و کیفیت قهوه نیست بلکه دکوراسیون کافی شاپ است که در ابتدا ایجاد جذابیت و حسی زیبا و یا حسی بد در شما خواهد کرد. می بایستی به دقت بر روی تمامی عوامل و وسایلی که سبب جذابتر شدن فضا می شود توجه کرد؛ از تابلوها و قاب های نصب شده بر روی دیوار گرفته تا طرح و رنگ لوسترها و لامپ ها، حتی ساعت دیواری، کاغذ دیواری، میز و صندلی ها و هر چیزی که می تواند و باید در بهتر شدن دکوراسیون یک کافی شاپ موثر باشد.

صاحبان کافی شاپ ها باید با دقت تمام بروی آرامش بخش بودن محیط، نوع تزیین و جلوه دکوراسیون کار کنند تا از ایجاد یک تجربه لذیذ و خاطره انگیز در ذهن مشتریان مطمئن باشند. در این مطلب با نمونه هایی شیک و زیبا از دکوراسیون کافی شاپ های موجود در سرتاسر جهان آشنا خواهید شد که سرو یک قهوه اعلا در کنار دیزاین و طراحی کاربردی و زیبا را به بهترین شکل ممکن عملی کرده اند. البته کافی شاپ های بسیار زیادی در سطح شهرها وجود دارند اما تعداد اندکی هستند که چنین ویژگی هایی را در خود داشته باشند.

در اولین تصاویر زیر می توانید با یک ایده و طراحی خارق العاده، استفاده هایی استادانه از انواع چوب را مشاهده نمایید. نمایی زیبا از چوب هایی منحنی و البته موادی ترکیبی با طرح و رنگ چوب که مقاومت بیشتری را ارائه می کنند. استفاده از چنین متریالی برای تزئین و دکوراسیون کافی شاپ به شدت فضا را دوست داشتنی و زنده کرده و ایجاد حس جذاب ارتباط با طبیعت خواهد کرد.

کافی شاپ ها، بیشتر از هر رستوران دیگری تمایل دارند اتمسفری ویژه و متفاوت چه در طراحی داخلی و چه درموقعیت مکانی خود داشته باشند. طوریکه چنین تمایلی در ایجاد قهوه های متفاوت دیده نمی شود. تمامی مشتری ها بدون استثنا طراحی داخلی شیک را تحسین خواهند کرد برای جذاب کردن دکوراسیون صاحبان کافی شاپ ها معمولا از عکس های و تابلوهای هنری یا خانوادگی بروی دیوار و موضوعات و نقاشی های جالب و خنده دار در طراحی داخلی استفاده می کنند.

همچنین از آنجایی که کافی شاپ ها مکانی جذاب برای جوانترها هستند و این قشر بیشتر از آن استفاده می کنند هر چه طراحی و البته دکوراسیون کافی شاپ عجیب تر و بروزتر باشد شوق حضور اینگونه افراد در اینگونه فضاها را بسیار بیشتر خواهد کرد؛ استفاده از لامپ سقفی جدید و جذاب، استفاده از لوستر جدید و بروز، به کار بردن برترین و زیباترین کانترها، داشتن یک ورودی و خروجی جذاب در کافی شاپ مواردی ست که می توان در کنار طرح و مدل میز و صندلی ها و دیوار کافی شاپ بر روی آنها نیز با وسواس و جدیت فراوان کار کرد.

وجود صندلی های متفاوت درکافی شاپ یکی دیگر از موارد لازم در دکوراسیون داخ6لی است. سعی کنید در کنار صندلی های معمولی، از مبلمان راحتی در دکوراسیون هم استفاده کنید زیرا عده ای دوست دارند قهوه خود را در راحتی کامل میل کنند. هر چه مشتری راحت تر باشد بیشتر در کافی شاپ خواهد ماند و شاید نوشیندی های بیشتری سفارش بدهد.

coffe-shop-interior-design-ideas (1)

coffe-shop-interior-design-ideas (2)

coffe-shop-interior-design-ideas (3)

coffe-shop-interior-design-ideas (4)

Happy Bones, New York City

Happy Bones, New York City

Happy Bones, New York City

coffe-shop-interior-design-ideas (8)

coffe-shop-interior-design-ideas (9)

coffe-shop-interior-design-ideas (10)

coffe-shop-interior-design-ideas (11)

coffe-shop-interior-design-ideas (12)

coffe-shop-interior-design-ideas (13)

coffe-shop-interior-design-ideas (14)

coffe-shop-interior-design-ideas (15)

coffe-shop-interior-design-ideas (16)

coffe-shop-interior-design-ideas (17)

دکوراسیون کافی شاپ

coffe-shop-interior-design-ideas (18)

تصاویر بیشتر:

دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

دکوراسیون کافی شاپ مدرن و شیک با طراحی عالی و مثال زدنی

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه