سعی فروشگاه 360 بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند.

برای سفارش‌ها، چنانچه در روزهای کاری (غیر از پنج‌شنبه‌ها)، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، ظهر روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد. بدلیل حجم بالای سفارشات، سفارش‌هایی که پنج‌شنبه‌ها ثبت شوند، ظهر شنبه تحویل مرکز پست خواهند شد. امکان پرداخت در محل و ارسال با پیک برای مناطق ۲۱ و ۲۲ شهر تهران وجود ندارد و ارسال سفارشات برای این مناطق فقط با پرداخت آنلاین و از طریق پست پیشتاز انجام خواهد شد.
در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر نمی‌باشد.

در شرایط خاص مانند اواخر سال یا جشنواره های فروش، زمان ارسال ممکن است تغییراتی داشته باشد. از همکاری و شکیبایی شما پیشاپیش سپاسگزاریم.

هزینه‌های ارسال

سفارش‌ها توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که بر اساس تعرفه پست و وزن محصولات، به طور خودکار محاسبه می‌شود. حداقل تعرفه ارسال با پست در تکنولایف 16,000 تومان است.
ممکن است فروشگاه 360 در زمان‌های فروش ویژه و جشنواره‌های خود، ارسال محصولات را به تهران و خارج از تهران، رایگان کند. این موارد در کانال‌های اطلاع‌رسانی تکنولایف به شما اعلام خواهند شد.

ساعات کاری دفتر فروشگاه 360 : شنبه تا چهارشنبه : 9:00 تا 18:00 – پنجشنبه : 9:00 تا 16:00 – مرکز تماس فروشگاه 360: 07734221834