قوانین و مقررات

قوانین و شرایط استفاده از خدمات گروه مالی 360
تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت 360  ۱۴۰۲/۶/۲۲  بوده و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ، کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند.
سایت 360 می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ اقدام نماید. هم‌چنین سایت 360، حق اعمال تغییرات در این توافق‌نامه را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از تغییرات در این سند به آن سر بزنند.
صفحه قوانین و مقررات حاضر، به‌مثابه یک توافق است و یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد. کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات گروه مالی سایت 360 استفاده می‌کنند تابع این توافق هستند.
لطفاً قبل از استفاده از محصولات سایت 360، شرایط و قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش‌های وبسایت گروه مالی سایت 360، به منزله پذیرش این توافق‌نامه است.

 

قوانین و مقررات

رعایت تمامی بندهای قوانین و مقررات ذیل برای کلیه ی کاربران سایت و تمام اشخاصی که به هر نحو و با هر وسیله ای از خدمات گروه مالی سایت 360 استفاده میکنند الزامی است. گروه مالی سایت 360 حق تغییر و به روز رسانی این قوانین و مقررات را در هر زمانی خواهد داشت بنابراین کاربران و استفاده کنندگان خدمات ملزم و موظف هستند به صورت روزانه نسبت به مطالعه و بررسی این قوانین مبادرت ورزند. لازم به ذکر است استفاده از هر یک از بخش های وبسایت گروه مالی سایت 360 یا استفاده از هر کدام از خدمات این گروه به منزله ی اطلاع و پذیرش بدون قید و شرط این مقررات خواهد بود.

 

تعاریف
وبسایت گروه مالی سایت 360: وبسایت سایت 360 با نشانی https://360buy.ir
کاربران: تمام کسانی که محصولات را خریداری کرده و یا به هر نحوی و با هر وسیله ای از خدمات موجود در وبسایت سایت 360 استفاده میکنند.
ربات معامله گر: یک نرم افزار کامپیوتری که می تواند به صورت خودکار فرصت های معاملاتی را به کاربران نشان دهد و یا با اجازه وی اقدام به معامله کند. نام دیگر ربات معامله گر، اکسپرت ادوایزر (یا expert advisor) می باشد. تمامی این نرم افزار ها در پلتفرم متاتریدر قابل اجرا است. برای اطلاعات بیشتر، تعریف دقیق یک نمونه از این نوع نرم‌افزارها در این لینک قابل مشاهده است:

https://www.metatrader4.com/en/trading-platform/help/autotrading/experts

اندیکاتور: یک نرم افزار کامپیوتری است که می تواند تنها سیگنال های معاملاتی را به کاربران نشان دهد و در امر تحلیل به معامله گران کمک کند. تمامی این اندیکاتورها در پلتفرم متاتریدر قابل اجرا است. برای اطلاعات بیشتر، تعریف دقیق یک نمونه از این نرم‌افزارها در این لینک قابل مشاهده است:

https://www.metatrader4.com/en/trading-platform/help/analytics/tech_indicators

نرم افزار: به مجموعه ی تمامی ربات های معامله گر و اندیکاتور ها در وبسایت سایت 360، نرم افزار گفته می شود.
سورس کد: به فایل حاوی کدهای نوشته شده در نرم افزار ها، سورس کد گفته می شود
سرور مجازی یا VPS: کامپیوتر یا سروری که به صورت دائمی فعال و آنلاین است و کاربران از راه دور به آن متصل می شوند.
کارگزاری یا بروکر یا صرافی: شرکت و یا نهاد مالی که به صورت واسطه، امکان معامله و یا خرید و فروش را در بازارهای مالی برای کاربران فراهم می کند.

 

مقررات عمومی
ماده 1- تعهدات سایت 360
سایت 360 متعهد است که تا حد توان از اطلاعات شخصی کاربران حفاظت کند. در شرایطی که اطلاعات کاربران به دلیل وقوع اقدامات مجرمانه از قبیل دسترسی غیرمجاز به داده های رایانه ای و … افشاء و یا در دسترس افراد غیر مرتبط قرار بگیرد مسئولیتی متوجه سایت 360 نخواهد بود.
سایت 360 وظیفه دارد که مشکلات نرم افزاری حل آن ها از اختیار و توان سایت 360 خارج است و به عوامل بیرونی مربوط می شود برای سایت 360 مسئولیتی ایجاد نخواهند کرد.
گروه مالی سایت 360، ممکن است به دلایلی از جمله بروز رسانی، رفع خطاهای شناسایی شده و به طور کلی تغییرات در ویژگی های محصول، نسخه بروزرسانی شده محصول خود را دوباره بارگذاری کند. سرمایه گذاران این حق را دارند که از نسخه جدید استفاده کنند بهره ببرند.

 

ماده 2 – وظایف کاربران و سرمایه گذاران
مشتریان و سرمایه گذاران باید اطلاعات شخصی واقعی را در هنگام ثبت نام ارائه دهد. این مورد به دلیل عدم امکان سوء استفاده از امکانات ارائه شده در این سایت است. برای مثال استفاده چندین باره از نسخه های رایگان ربات ها و اندیکاتور های اختصاصی ممنوع است و در صورت مشاهده، حساب فرد خاطی برای همیشه مسدود خواهد شد.
سرمایه گذار حق فروش مجدد محصول خریداری شده را به هر طریقی ندارد. لازم به ذکر است، که برای حفظ حقوق مالکیت، سایت 360 محصولات خود را به نحوی شخصی سازی می کند که امکان اجرا شدن محصول بر روی دستگاه های غیر از خریدار، وجود ندارد. تمامی کاربران از این موضوع آگاه هستند و هرگونه ادعایی مبنی بر دریافت نسخه های اضافی مردود است. لازم به ذکر است فقط و فقط شخص خریدار حق بهره برداری از نرم افزارهای گروه مالی سایت 360 (اکسپرت ادوایزور ها و اندیکاتورها) دارد. در صورتی که سایت 360 به هر شیوه ای به این موضوع پی ببرد که نرم افزارها یا خدمات خریداری شده توسط فرد دیگری غیر از خریدار و بر روی سیستم دیگری در حال استفاده است ضمن اینکه میتواند نسبت به مسدودسازی حساب کاربری و خدمات ارائه شده اقدام نماید؛ سایت 360 میتواند نسبت به مطالبه ی مبلغی برابر با 10 برابر ارزش خدمات فروخته شده از شخص یا اشخاص خاطی اقدام نماید.
خرید یک محصول به معنای خرید حقوق آن نیست و محصول فقط برای استفاده شخصی به کاربران منتقل می شود.
گروه مالی سایت 360، هیچگونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان احتمالی در صورت خرید محصولات ندارد. با توجه به این که پیش بینی دقیق قیمتها در بازارهای مالی امکان پذیر نیست، تمامی مسئولیت ها در رابطه با سود و زیان احتمالی در همه ی موارد تماما به عهده خریداران و کاربران است.
خریدار با امضای این توافق نامه مستحضر گردید که وجوه پرداختی در هیچ صورتی قابل برگشت نبوده و حق هرگونه ادعا و اعتراض را در آینده از خود سلب و ساقط می‌نماید.

 

ماده 3- محصولات نرم افزاری
تمامی ربات های معامله گر و اندیکاتور های ارائه شده، توسط گروه مالی سایت 360، صرفا نرم افزار های کامپیوتری هستند که فقط و فقط به منظور ارائه مشاوره های سرمایه گذاری و انجام معاملات خودکار و نظارت شده، برای کاربران قابل استفاده است. تمامی نرم افزار ها صرفا دسترسی به سفارشات خرید و فروش و معامله در بازارهای مالی را دارند؛ بنابراین امکان هرگونه دسترسی به اعمال واریز و برداشت وجه از طرف هیچ یک از نرم افزارهای مجموعه سایت 360 وجود ندارد. تمامی سرمایه گذاران از این واقعیت آگاه هستند که تنها نرم افزار ها را خریداری کرده اند و هیچ گونه سبدگردانی از طرف مجموعه گروه مالی سایت 360 انجام نمی پذیرد؛ از این رو مسئولیت تمامی سود و زیان های احتمالی در آینده بر عهده مشتریان می باشد.
تمامی کاربران می توانند در صورت نیاز، انجام معاملات خودکار توسط رباتهای معامله گر را متوقف کنند. همچنین امکان انجام معاملات دستی بر روی حساب معامله گری کاربران هم چنان وجود دارد و ربات های معامله گر قادر به هیچ گونه تغییر در سطح دسترسی کاربران برای انجام معاملات در کارگزاری و یا عملیات واریز و برداشت را نیستند. به همین دلیل تمامی مسئولیتهای ناشی از سود و زیان احتمالی در آینده بر عهده خریداران است.
ربات ها و اندیکاتورهای اختصاصی ارائه شده در سایت 360 فقط به صورت فایل کامپایل شده با پسوند EX5 یاEX4 ارائه می شود. گروه مالی سایت 360 این حق را برای خود محفوظ می دارد که مالکیت سورس کد ها تماما برای گروه مالی سایت 360 است و کاربران حق درخواست سورس کد ها را به هیچ عنوان ندارند.
هیچ یک از ربات ها و اندیکاتور های این مجموعه، حاوی کد های مخرب و بدافزار ها اعم از ویروس و… نیست.
تمامی کاربران مادامی که مجاز به استفاده از محصولات مجموعه هستند، از بروزرسانی های نرم افزاری و پشتیبانی محصولات برخوردار هستند. پشتیبانی تمامی محصولات سایت 360 از طریق بخش تیکت در پنل کاربری کاربر انجام می شود.
برای هر سرمایه گذار، یک نسخه ایمن از ربات ها و اندیکاتورها ایجاد می شود که امکان استفاده از آن فقط بر روی یک کامپیوتر (یا سرور) با سیستم عامل ماکروسافت ویندوز، که سرمایه گذار مشخصات لازم را در حین خرید وارد می کند، وجود دارد و قابلیت اجرا روی سیستم های دیگر وجود ندارد که پس از شخصی سازی توسط گروه مالی سایت 360، در اسرع وقت در اختیار کاربران قرار می گیرد. لازم به ذکر است که اطلاعات دریافتی به منظور تنظیم ربات برای هر کاربر، شامل شماره کاربر در بروکر و نام سرور بروکر است فلذا دریافت هرگونه رمز عبور معامله گری حساب کارگزاری، از طرف مجموعه سایت 360 مردود است.
تمامی کاربران موظف هستند پیش از خرید محصولات نرم افزاری گروه مالی سایت 360، تحقیقات و بررسیهای لازم را بعمل آورند. از این رو هرگونه استفاده کاربران از محصولات مجموعه سایت 360 و همچنین سرمایه گذاری در بازارهای مالی به صورت آگاهانه و با مسئولیت کاربران انجام می شود؛ بنابراین گروه مالی سایت 360 هر گونه مسئولیت در قبال سود و ضرر احتمالی در آینده را بعد از خرید و بهره برداری توسط کاربران، از خود سلب می نماید و خریدار نیز با علم و اطلاع از این موضوع اقدام به امضای این قرارداد نموده است. گروه مالی سایت 360 کلیه ی فایل های راهنمای نصب و راه اندازی را در بخش های مختلف سایت در دسترس کاربران قرار داده و تمامی کاربران موظف هستند پیش از خرید و بهره برداری محصولات نرم افزاری از وبسایت گروه مالی سایت 360، فایل های راهنمای نصب و راه اندازی را مطالعه کنند. مسئولیت هر گونه زیان احتمالی ناشی از نصب و استفاده نادرست از نرم افزارها بر عهده کاربران است.
تمامی نرم افزارهای موجود دارای شرایط مدت زمان استفاده برای کاربران هستند. به اینضورت که ممکن است با نسخه های اینده متا کار نکنند
و کاربر با دانستن این نکته اقدام به خرید محصول سایت 360 میکند لذا هرگونه ادعا در مورد استفاده پس از کار افتادن احتمالی محصول، مردود است. و کاربر با دانستن این مورد ریسک احتمالی کار نکردن ربات در اینده را میپذیرد و هر گونه ادعا را از خود سلب مینماید.

 

هرگونه کپی برداری ، انتشار، استفاده از آموزش ها، فروش آن ها در هر جای دیگری اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، کاربر خاطی مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد. ضمن اینکه کاربر خاطی ضمن سایر مسئولیت های قانونی موظف به پرداخت مبلغی معادل 10 برابر ارزش خدمات استفاده شده با تعیین از سوی گروه مالی سایت 360 خواهد بود.
مسئولیت استفاده از مطالب آموزشی موجود در وبسایت، شامل دوره های آموزشی و مقالات، کاملا بر عهده کاربران است و سایت 360 هیچ مسئولیتی بابت سود و زیان کاربران در آینده ندارد. بدیهی است که مدرسین و همچنین مجموعه ی سایت 360 هیچگونه تعهدی به نتیجه نداشته و ندارند.

 

ماده 5- شرایط بازگشت وجه

تمامی مشتریان وظیفه دارند قبل از خرید محصولات در وبسایت گروه مالی سایت 360، تحقیقات و بررسیهای لازم را انجام دهند. مسئولیت هرگونه ناسازگاری محصول با نیازهای کاربر، تماما بر عهده مشتریان است؛ به همین دلیل امکان عودت وجه پس از خرید محصول وجود ندارد.

 

ماده 6- قوانین استفاده از سرور مجازی (VPS)

نرم افزارهای گروه مالی سایت 360 برای اجرای بهتر نیاز به استفاده از سرورهای مجازی (VPS) دارند. گروه مالی سایت 360 برای راهنمایی و دسترسی راحت تر کاربران، اقدام به معرفی برخی از ارائه دهندگان سرورهای مجازی می کند. تمامی مسئولیتهای ناشی از تهیه و استفاده و همچنین مشکلات عملکردی بر عهده کاربران می باشد. کاربران وظیفه دارند قبل از تهیه سرورهای مجازی تمامی بررسی های لازم را بعمل آورند. ضمنا گروه مالی سایت 360 هیچ گونه سطح دسترسی نسبت به بهره برداری از اکانت های سرور مجازی کاربران ندارد و مسئولیت به اشتراک گذاری مشخصات ورود و استفاده از سرور مجازی، تماما بر عهده کاربران است.

 

ماده 7- تعهدات مشتریان
ممنوعیت جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
ممنوعیت ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آميز و یا هرچیز قابل اعتراض.
ممنوعیت ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر و مخرب.
ممنوعیت ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی متخصص را زیر پا گذارد.
داشتن همزمان چند حساب کاربری برای یک شخص حقیقی یا حقوقی در سایت 360 ممنوع است و بر همین اساس حساب کاربر متخلف مسدود خواهد شد.
هیچ ضمانتی و مسئولیتی برای کارایی، سازگاری، سود و زیان و قابلیت‌ فروش و دیگر ضمانت ها وجود ندارد و تمامی مسئولیت ها در رابطه با سود و زیان تماما به عهده سرمایه‌گذاران است.
استفاده و کپی برداری از محصولات، نام آن ها و محتواهای موجود در وبسایت ممنوع است.

لازم به ذکر است که هر گونه تخطی از تعهدات ذکر شده برای کاربران وبسایت، پیگرد قانونی خواهد داشت. ضمن اینکه سایت 360 میتواند نسبت به مسدودسازی حساب کاربری فرد خاطی و خدمات ارائه شده و همینطور مطالبه ی مبلغ مندرج در بند 2 ماده ی 4 مبادرت ورزد.

 

ماده 8- قوانین باز کردن حساب در بروکر ها و صرافی ها

گروه مالی سایت 360، برای آگاه سازی و دسترسی راحت تر مشتریان به کارگزاران در بازارهای مالی از جمله فارکس و ارز های دیجیتال، اقدام به معرفی برخی بروکرها، کارگزاران و صرافی ها می کند. مشتریان از این موضوع آگاه هستند که سایت 360، هیچ گونه وجه یا مبلغی را از مشتریان، بابت افتتاح حساب و واریز وجه در حساب های سرمایه گذاران، دریافت نمی کند و همچنین سایت 360، هیچ نفعی در قبال سرمایه گذاری وجه کاربران در تمامی کارگزاری ها و صرافی ها، نمی برد. مشتریان در انتخاب کارگزاران و صرافی ها، کاملا خود مختار هستند و وظیفه دارند، حتما قبل از افتتاح حساب در هر یک از کارگزاری ها و صرافی های معرفی شده، تحقیقات لازم را انجام دهند. در نهایت، تمامی مسئولیت ها، در رابطه با افتتاح حساب و واریز وجه در حساب های سرمایه گذاری، بر عهده ی سرمایه گذاران می باشد.

 

ربات های فارکس

در صورت اجرای این ربات ها بر روی حساب ، کاربر اجازه هیچ گونه ترید بر روی حساب ندارد، در غیر اینصورت گروه مالی سایت 360 هیچ مسئولیتی برای ضرر و زیان احتمالی را نخواهد داشت.معاملات ربات توسط Magicnumber با معاملات کاربرات تمییز داده می شوند.

ربات های سایت و میزان بازدهی آنها بستگی به شرایط کلی مارکت  دارد.در زمان های رنج این سود کمتر و در سایر زمان ها افزایش می یابد.گروه مالی سایت 360 نمیتواند میزان سود را تضمین کند.

خرید و لغو خرید

با خرید هر نوع ربات اعم از فارکس ، برای اولین دفعه گروه مالی سایت 360  راه اندازی و آموزش های لازم را به صورت رایگان  به عهده دارد.پس از آن در صورت نیاز این خدمات با پرداخت هزینه انجام خواهد شد.

در صورت خرید ربات ها ، سورس آنها در اختیار شما قرار نمی گیرد و کاربر صرفا امتیاز استفاده از آن را خرید می کند و پس از خرید ، مبلغ پرداخت شده قابل عودت نخواهد بود.

سلب مسئولیت

-هر گونه اتفاقات خارج از کنترل گروه مالی سایت 360 ، اتفاقات قهری نظیر سیل ،زلزله ، قطعی برق ، از کار افتادن سیستم های کامپیوتری ، سرورها ، مشکلات اینترنتی و سایر اتفاق های غیرقابل پیش بینی که باعث بروز اختلال در کارکردهای عادی وب سایت گروه مالی سایت 360 ، پشتیبانی آنلاین گروه مالی سایت 360 و ربات ها و خدمات ارائه شده باشد، باعث سلب هرگونه مسئولیت از گروه مالی سایت 360 می شود.

-علی رغم موفقیت بسیار بالای ربات های فارکس این مجموعه و تست های بسیار زیاد قبل از اجرای آنها اما با توجه به تاثیرپذیری زیاد بازارهای  مالی از اخبار مهم در جهان مانند خبرهای جنگ ، صلح و … و واکنش های بعضا غیرقابل پیش بینی و بزرگ بازارها به این خبرها ، گروه مالی سایت 360 نمی تواند عملکرد درست ، صحیح و عاری از اشتباه ربات ها را تضمین کند و با خرید هر یک از ربات های گروه مالی سایت 360 ، شما ریسک فعالیت در بازارهای مالی را پذیرفته اید و مسئولیت آن به عهده شماست.