مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

  • 1 بهمن 1399
  • 0 نظر
  • Roger waters

1399/1/25

خرید مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم برای منزل یکی از لذت بخش ترین کارها است اما نیازمند دقت و توجه زیاد نیز می باشد. زیرا پادری ها یکی از عناصر مهم دکوراسیون داخلی منزل هستند اما گاهی اوقات باوری بوجود می آید بر این مبنی که عده زیادی از افراد توجه کمتری به آنها می کنند. حال اینکه ما جزء کدام دسته هستیم مهم نیست مهم این است که فرش های گلیم و پادری ها اولین عناصری هستند که در بدو ورود مهمانان به درون منزل به آنها خوش آمد می گویند و توجه آنها را به سمت خود جلب می کنند. همین موضوع کافی است تا به ضرورت وجود فرش های گلیم و موکت های پادری در قسمت های مختلف خانه  پی ببریم.

البته عده ای بنا بر دلایل متنوع و شخصی مانند جمع شدن پادری، سر خوردن، جابجا شدن و… شاید تمایل به استفاده از آن نداشته باشند اما برای تمامی این موارد راه حلهای بسیار مناسبی وجود دارد. به عنوان مثال با چسب و ترمز فرش می توان پادری را به زمین ثابت کرد و بسیاری از این مشکلات را بر طرف نمود. از طرفی مدل های جدید پادری در این روزها آنچنان زیاد و زیبا شده اند که حتی آن معدود افرادی که تمایل به استفاده از پادری ندارند با دیدن زیبایی و جذابیت این پادری ها و همچنین میزان تاثیرگذاری آنها بر دکوراسیون داخلی خانه نسبت به استفاده از آنها ترغیب خواهند شد.

مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم

همچنین علاوه بر پادری ها انواع قالیچه گلیم برای منازل وجود دارد که می توان آنها را در هر گوشه ای و هر قستی از خانه به راحتی استفاده نمود و تاثیر زیبایی آن را بر دکوراسیون خانه مشاهده کرد. از جمله این مکانها آشپزخانه است که نیاز به یک کفپوش بسیار زیبا، مقاوم و بادوام برای عبور و مرور مکرر خانم خانه و دیگر اعضا دارد و چه چیزی بهتر از همین قالیچه گلیم های زیبا و جذاب. در کنار استفاده از این قالیچه های زیبا و خوشطرح هم می توان در قسمت ورودی یا حتی خروجی آشپزخانه در صورت تمایل از مدل های جدید پادری در ابعاد و رنگ و جنس مختلف استفاده نمود تا زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما چندین برابر گردد.

در کنار این موارد پادری ها اولین تصور از شخصیت مالک خانه را در ذهن مهمانان شکل می دهد. می پرسید چگونه؟ پاسخ بسیار آسان است. مردم به راحتی می توانند با نگاه کردن به تمیزی یا کثیفی موکت یا گلیم پادری، در مورد تمیزی یا پاکیزگی منزل ما تصمیم گیری کنند. اگر در این قسمت همه چی تمیز و مرتب باشد آنها می دانند که به خانه شخصی منظم و پاکیزه قدم می گذراند اما در صورتی که کثیف باشند این موضوع دقیقا بلعکس می شود. همچنین انتخاب درست فرش گلیم یا پادری منزل به نکات مثبت دکوراسیون منزل یا اتاق ما تبدیل می شوند. این انتخاب باید براساس بررسی دقیق مواد سازنده پادری یا فرش گلیم، طراحی و بافت آن صورت بگیرد تا بهترین خرید ممکن در بازار را بهمراه داشته باشد.

عده ای عادت به استفاده از مدل های جدید پادری در جلوی درب ورودی خانه، درب تمامی اتاق خواب ها، درب سرویس بهداشتی و همچنین در جلوی درب آشپزخانه دارند. اگر اینکار با دقت و وسواس انجام شده و زیباترین ها انتخاب شوند، به دلیل سِت شدن این پادری ها با هم در نقاط مختلف خانه، زیبایی بینظیری به محض ورود به چشم خواهد آمد هرچند جنس این پادری ها به سبب استفاده در نقاط مختلف منزل بایستی کمی متفاوت باشد اما طرح می تواند ثابت باشد. اینها نکات ساده اما مهمی ست که در زمان استفاده از پادری ها می توان و البته بهتر است به آنها توجه شود.

هر قسمتی از خانه نیازمند پادری ای با جنس متفاوت است و نمی شود از یک مدل فرش در تمامی قسمت ها خانه استفاده کرد زیرا پهن کردن فرشی با جنس نامناسب در مکان نامناسب نتیجه بسیار بدی خواهد داشت. برای مثال جنس قالیچه یا پادری جلوی درب حمام با جنس پادری هایی که مقابل درب اتاق خواب قرار می گیرند قطعا باید متفاوت باشند. قالیچه ای که در مقابل درب حمام قرار می گیرد باید جنسی پلاستیک مانند داشته باشد تا از بروز حوادث ناخواسته جلوگیری کند. در شکل های زیر مدل های متنوعی از پادری های شیک منزل را مشاهده خواهید کرد.

Floor-Mats-designs (3)

اینستاگرام اتاق

صفحه جدید ما را دنبال کنید

Floor-Mats-designs (4)

Floor-Mats-designs (5)

Floor-Mats-designs (6)

Floor-Mats-designs (7)

Floor-Mats-designs (14)

Floor-Mats-designs (1)

Floor-Mats-designs (8)

Floor-Mats-designs (9)

Floor-Mats-designs (10)

Floor-Mats-designs (11)

Floor-Mats-designs (12)

Floor-Mats-designs (2)

مدل های جدید پادری

Floor-Mats-designs (13)

تصاویر بیشتر:

مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

مدل های جدید پادری و قالیچه گلیم شیک با طرح و بافت گوناگون

  • تلگرام
  • واتساپ
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه