چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

  • 24 اردیبهشت 1400
  • 0 نظر
  • Roger waters

دکوراسیون شلوغ همچنان یکی از لذتبخش ترین انواع دکوراسیون برای زندگی در دنیای امروز است، مدرنیته هم نتوانست بر روی چنین سبکی از زندگی تاثیر آنچنانی داشته باشد بلکه تنها تاثیر، تغییر ظاهر لوازم منزل بود. چنین دکوراسیونی شاید در ابتدا کمی شلخته و درهم بنظر برسد اما برای افرادی که علاقمند به این نوع زندگی هستند دنیایی بسیار دوست داشتنی ست.

در این مطلب سایت اتاق تصمیم داریم در مورد دکوراسیون شلوغ در خانه های مدرن و کلاسیک کمی بیشتر بگوییم. بد نیست اگر شما هم از عاشقان این سبک دکوراسیون یا حتی دشمنان! این سبک هستید دقایقی با ما همراه باشید تا در کنار هم ببینیم این نوع زندگی چه لذتی دارد. همراهی شما باعث دلگرمی ست.

قیمت 40 مدل قیچی آشپزخانه کیفیت عالی + خرید

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

 

چرا دکوراسیون شلوغ

سوال درست و بجایی ست که، واقعاً چرا وقتی می توان در خانه از تعداد کمتری لوازم دکوری استفاده کرده و فضای بیشتری برای زندگی و رفت و آمد داشت باید همه جا را پر از دکوری های ریز و درشت کنیم، اصلاً آیا چنین سبک زندگی زیباست؟ در پاسخ به تمامی این سوالات و ابهام ها فقط می توان یک پاسخ داشت و آن، لذت بردن از چینش یا چیدمان دهها بلکه صدها وسیله دکوری کنار هم و دیدن مجموعه ای از لوازم زیبا کنار هم، همین.

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

صفحه جدید ما را دنبال کنید

 

در خانه های کلاسیک می توان لوازمی مثل مبل کلاسیک، لوستر کلاسیک، میز تلویزیون کلاسیک را مشاهده کرد که هر کدام درست سرجای خود قرار گرفته اند اما فضای بین تمامی این لوازم خانه بشدت خالی ست! و این دقیقاً همان انگیزه قوی برای افرادی ست که عاشق دکوراسیون شلوغ کلاسیک هستند. به سرعت دست بکار شده و لوازمی مانند گلدان های بزرگ و کوچک، آباژور، رومبلی، فرش و قالیچه و دهها وسیله دیگر را به شکلی فشرده کنار هم قرار می دهند در واقع چنین افرادی فقط عاشق دیدن تعداد فراوانی از لوازم مورد علاقه خود هستند و تمایلی به کم کردن آنها ندارند؛ زیبایی دکوراسیون کلاسیک شلوغ از نظر آنها یعنی تودرتو و فشرده چیدن لوازم خانه کنار هم.

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

لینک خرید 41 مدل سینی پذیرایی شیک و جدید + قیمت مناسب

کوسن و قالیچه در دکوراسیون شلوغ

یکی از اصلی ترین لوازم منزل یا لوازم دکوری منزل در دکوراسیون های شلوغ، فارغ از مدرن یا کلاسیک بودن استفاده از فرش، قالی و قالیچه همراه با کوسن آنهم تعداد زیاد کوسن است، اصولاً نمی توان فقط یک عدد کوسن در چنین خانه هایی پیدا کرد بلکه تعداد بسیار زیادی را می توان در هر جایی مشاهده کرد.

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

در چنین خانه هایی ابتدا مبل را سرجای خود یعنی مکانی که مورد علاقه صاحبخانه است قرار داده، سپس میز جلو مبلی، میز عسلی و نهایتاً فرش و قالی را پهن می کنند. تا اینجای کار همه چیز عادی و خلوت جلوه می کند اما از اینجا به بعد می توان با اضافه کردن یک یا چند آباژور، وارد کردن تعداد زیادی کوسن مبل و اضافه کردن چند گلدان، مبل راحتی و صندلی راحتی، خانه را به دنیایی مملو از لوازم دکوری و کاربردی تبدیل کرد و این یعنی همان دکوراسیون شلوغ و لذتبخش خانه.

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

تابلو و گلدان در دکوراسیون شلوغ

در خانه مدرن می توان از تعداد زیادی لوازم دکوری مدرن استفاده کرده و لابلای آنها لوازم سنتی مثل فرش هم قرار داد اما تعداد فراوان و تنوع تابلو و گلدان در چنین شرایطی می تواند البته در ابتدا به شلوغ شدن دکوراسیون خانه مدرن یا حتی کلاسیک کمک کرده باشد و در قدم بعدی از بارِ منفی دکوراسیونِ بدون لوازم دکوری بکاهد. در چنین دکوراسیون شلوغی می توان از تعداد زیادی تابلو براحتی استفاده کرد.

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

همچنین وارد کردن گلدان ها به چنین فضای شلوغی می تواند همان نقش سبُک کننده بار منفی و سنگین دکوراسیون خانه را داشته باشد. می توان برای بهتر شدن دکوراسیون شلوغ در چنین شرایطی نه فقط از گلدان هایی یک اندازه بلکه در ابعاد و مدل های مختلف استفاده کرد تا بتوان زیبایی دکوراسیون مدرن شلوغ یا زیبایی دکوراسیون کلاسیک شلوغ را بیشتر از قبل کرد.

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

 خرید 41 مدل دستمال میکروفایبر اصل و با کیفیت + قیمت

 

تصاویر بیشتر :

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم    چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم  چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم  چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم  چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم   چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم    چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم   چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم  چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم  چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم  چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

چگونه یک دکوراسیون شلوغ کلاسیک و مدرن داشته باشیم

 

 

  • تلگرام
  • واتساپ
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه