چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

  • 24 اردیبهشت 1400
  • 0 نظر
  • Roger waters

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

چیدمان کوسن اصلی ترین کاری ست که باید پس از خرید کوسن و مبل ها انجام داد. امروزه کوسن ها جزئی جدایی ناپذیر از مبلمان هستند در واقع مبل بدون کوسن معنا و مفهومی ندارد! به همین دلیل هم تولیدکننده و هم مصرف کننده نسبت به طرح های متنوع این اشیاء زیبا و دوست داشتنی حساسیت زیادی دارند. کوسن ها را می توان در اَشکال مختلف خرید و استفاده کرد، همچنین نوع چینش کوسن ها بر روی مبل می تواند در شکل گیری دکوراسیون متنوع مبل بسیار موثر باشد.

این کوسن ها نه تنها به شکل مربع و دایره بلکه در شکل هایی مانند مستطیلی، سوسیسی و… در رنگ های گوناگون وجود دارند که می توان چند عدد از آنها را به چند شکل مختلف دیزاین کرد تا مبلمان و دکوراسیون خانه بهتر دیده شود. در این مطلب سایت اتاق قصد داریم در همین مورد در خدمت شما باشیم، همراهی شما باعث خوشحالی ست.

لیست قیمت 40 مدل چرخ دستی خرید شیک + لینک خرید

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

 

 

چیدمان کوسن سفید و سیاه و قهوه ای

کوسن ها آنچنان متنوع و گوناگونند که می توان برای هر مدل مبلمان صدها طرح مختلف را انتخاب و استفاده کرد اما در بین این مدل ها، کوسن سیاه و سفید یا سفید و خاکستری یکی از بهترین مدل هاست. می توان این کوسن زیبا را به دلیل رنگ سفید و روشنش روی مبلمان سفید خانه قرار داد و هارمونی بینظیری ایجاد کرد همچنین طرح سیاه روی کوسن می تواند همان نقش ایجاد تضاد رنگ را داشته که معجزه ای در زیبایی خواهد کرد.

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

صفحه جدید ما را دنبال کنید

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

کوسن مبل قهوه ای یا سبز یا زیتونی و سایر رنگ ها یکی دیگر از مدل کوسن هایی هستند که باید حتماً از آنها استفاده کرد تا مبلمان خانه را به یکی از گرم و نرمترین لوازم خانه تبدیل کرد. چیدمان کوسن در چنین شرایطی بسیار لذتبخش خواهد بود، به دلیل وجود رنگ های فراوان همچنین زیبایی این کوسنها در کنار هم، چنانچه یک یا چند عدد از آنها بر روی مبل قرار گیرند به شدت سبب افزایش زیبایی دیزاین مبل خانه و لاکچری شدن دکوراسیون خانه خواهند شد؛ تنوع رنگ اگر به درستی استفاده شود در زیباتر شدن مبل های شما بسیار موثر است حتی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید.

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

 

لینک خرید 39 مدل قفس پرنده با کیفیت و مقاومت بالا + قیمت

چیدمان کوسن مبل فانتزی روی مبل سفید و خاکستری

مبل سفید در بسیاری مواقع یکی از اولین انتخاب ها برای خرید مبلمان است به همین دلیل های کوسن های متنوعی برای قرار گرفتن بر روی چنین مبلمانی طراحی شده اند. از بهترین مدل کوسن ها می توان به کوسن فانتزی مبل اشاره کرد که طرح هایی بینظیر و زیبا دارد خصوصاً آنهایی که به شکل چهار خانه یا نقطه نقطه طراحی شده اند. اینگونه کوسن ها به دلیل فانتزی و زیبا بودن، قدرت فراوانی در افزایش جذابیت مبلها خواهند داشت.

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

همچنین برای استفاده از کوسن ها بر روی مبل خاکستری می توان از چیدمان کوسن های بسیار زیبایی مانند کوسن مبل فانتزی سیاه و سفید با طرح هایی فلش مانند استفاده کرد که هم به شدت زیبا هستند و هم موثر در بهتر شدن دکوراسیون لاکچری خانه . تاثیر استفاده از این کوسن ها زمانی بیشتر می شود که در خانه و کنار مبلمان از یک فرش یا قالیچه زیبا هم استفاده شود.

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

 

چیدمان کوسن صورتی و مشکی

تضاد رنگ ها یکی از بهترین راهکارها برای دیزاین بهتر هر چیزی ست چه در خانه و چه در سایر موارد. اگر از علاقمندان کوسن مربع یا کوسن مستطیل به رنگ های روشن (سفید، خاکستری، کرم، و…) هستید می توانید از همین ترفند برای بهتر شدن دکوراسیون مبل مدرن خود استفاده کنید؛ ابتدا از تعدادی کوسن مربع یا مستطیل به رنگ روشن استفاده کرده سپس یک کوسن صورتی بین آنها قرار دهید، همین یک کوسن تمامی نگاهها را خواهد دزدید.

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

همچنین در خانه هایی که از رگه های رنگ مشکی یا خاکستری در دیزاین خانه استفاده شده می توان با قرار دادن چند کوسن رنگ روشن روی مبلمان، ابتدا زمینه را محیا کرده سپس فقط یک عدد کوسن رنگ تیره بین آنها قرار داد رنگی که در هارمونی کامل با رگه رنگ های تیره خانه باشد؛ این نوع دکوراسیون مبلمان خانه به کمک چیدمان کوسن های مختلف می تواند بهترین و زیباترین دکوراسیون خانه مدرن را ایجاد کند.

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

لینک خرید 41 مدل سینی پذیرایی شیک و جدید + قیمت مناسب

 

 

تصاویر بیشتر :

چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان
چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان  چیدمان کوسن ها برای دیزاین حرفه ای مبلمان

 

 

 

 

 

  • تلگرام
  • واتساپ
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه