9 دقیقه نرمش در خانه بدون باشگاه برای 20 سال عمر بیشتر

 • 29 خرداد 1400
 • 0 نظر
 • Roger waters

آیا با تفاوت نرمش و ورزش آشنا هستید؟ آیا مزایای استفاده از نرمش در خانه را می دانید؟ از مزایا و معایب انجام نرمش آگاهی دارید؟ آیا از نحوه انجام حرکات مربوط به نرمش در خانه مطلع هستید؟ در این مقاله به پاسخ این سوالات می پردازیم، ما را همراهی کنید.

نرمش در خانه چیست؟

نرمش به حرکات آرامی گفته می شود که سبب کشیده شدن ماهیچه ها و در نهایت گرم شدن بدن می شود، نرمش در خانه، باشگاه، محل کار و… انجام می شود و هیچ گونه محدودیت مکانی ندارد، زمانی که حس می کنید بدن شما خشک شده است و شروع به کشش ماهیچه های خود می کنید، در واقع در حال انجام نرمش هستید.

نرمش با ورزش تفاوت دارد، در نرمش به دلیل کند بودن سرعت انجام آن، ضربان قلب افزایش نمی باید در صورتی که در انجام ورزش به دلیل شدت بیشتر حرکات، سبب افزایش ضربان قلب و تعداد تنفس می شود. در هنگام نرمش بدن آمادگی پیدا می کند که حرکاتی با شدت بیشتر را انجام دهد.

قبل و بعد از انجام هر ورزشی لازم است که گرم کردن و سرد کردن بدن یا همان نرمش را انجام دهید، در این مقاله به معرفی روش هایی برای نرمش در خانه و مزایای انجام آن می پردازیم تا بتوانید خود را برای انجام ورزش در منزل آماده کنید.

انجام نرمش در خانه، محدودیت سنی و زمانی نداشته و حتی در مواقعی که کسل هستید و یا هنگامی که از خواب بیدار می شوید، می توانید آن را انجام دهید تا سبب افزایش نشاط گردد. آندورفین ترشح شده در طی انجام آن، از ابتلا به چاقی، دیابت نوع دوم، افسردگی و بی خوابی جلوگیری کرده و استحکام استخوان و انعطاف ماهیچه ها را بالاتر می برد.

نرمش در خانه دارای سه نوع دسته بندی است: انعطافی، هوازی و بی هوازی. در حالت انعطافی، ماهیچه ها و تاندون ها کشیده می شود اما در انواع هوازی مانند قدم زدن، میزان فعالیت شما افزایش پیدا می کند و در ضمن اکسیژن بیشتری به سلول های بدن می رسد اما در نوع بی هوازی مانند کار کردن با وزنه، سوخت و ساز ماهیچه ها افزایش می یابد.

چگونه نرمش در خانه را انجام دهیم؟

در ادامه به معرفی چندین حرکت نرمش در خانه می پردازیم، برای هر حرکت 20 تا 30 ثانیه زمان کافیست:

Jumping Jack:

نرمش در خانه به وسیله حرکت پروانه می تواند باعث کشیدگی عضلات دست و پا شود، انجام آن بدین صورت است که صاف بایستید، کمی پاها را باز کرده و دست ها روی ران قرار بگیرند، سپس به باز کردن دست ها و بردن آن به بالای سر، با یک پرش بپردازید به طوری که همزمان پاهای خود را از یکدیگر دور نمایید. انجام این نوع حرکت برای نرمش در خانه سبب سوزاندن 5 کالری در دقیقه می گردد.

9 دقیقه نرمش در خانه بدون باشگاه برای 20 سال عمر بیشتر

نرمش در خانه با انجام حرکت پروانه

Walking high knees:

حرکت زانو بلند، حرکتی مناسب برای نرمش در خانه بوده و سبب تقویت عضلات ران و لگن می گردد، به منظور انجام حرکت زانو بلند، لازم است بایستید، پا به اندازه عرض شانه باز شده و یکی از زانوها را بلند کرده و با هر دو دست بگیرید و با برداشتن یک گام، زانوی بعدی را بغل کنید. این حرکت مانند برداشتن یک گام بلند است و با هر گام، زانوها را در آغوش میگیرید و باعث می شود کشیدگی عضلات افزایش یابد، انجام آن سبب سوزاندن 6 کالری در دقیقه می گردد.

9 دقیقه نرمش در خانه بدون باشگاه برای 20 سال عمر بیشتر

نرمش در خانه با انجام حرکت زانو بلند

Arm Circles:

چرخش بازوها یکی دیگر از حرکات مربوط به نرمش در خانه است و سبب تقویت و کشیده شدن ماهیچه های بازو و شانه می گردد. به منظور انجام این حرکت لازم است بایستید، پاها را به اندازه عرض شانه باز کرده و دست ها را حول محور فرضی دایره ای به حرکت در آورید. با توجه به شدت و سرعت انجام این حرکت می توانید در هر 40 حرکت، 15 کالری انرژی مصرف کنید.

9 دقیقه نرمش در خانه بدون باشگاه برای 20 سال عمر بیشتر

چرخش دست ها یکی از حرکات نرمش در خانه

Back Pedaling:

به عقب دویدن یا گام برداشتن یکی دیگر از حرکات مربوط به نرمش در خانه است و انجام آن کار بسیار ساده ای است. فقط کافیست به عقب گام بردارید، اگر در ابتدا سرعتتان کند است نگران نباشید، با افزایش مهارت خود، سرعت انجام این نرمش نیز افزایش می یابد. لازم به ذکر است که با انجام حرکتِ به عقب دویدن، در هر دقیقه 170 کالری می سوزانید.

9 دقیقه نرمش در خانه بدون باشگاه برای 20 سال عمر بیشتر

Walking Lunges:

نوعی گام برداشتن بلند است و سبب تقویت عضلات ران و پشت ساق پا می شود، انجام آن بدین صورت است که در هر بار گام بلند برداشتن، زانویی که در جلو قرار می گیرد را خم کرده و به آن فشار وارد می کنید و به همین ترتیب این کار را در گام بعد هم انجام می دهید. یکی از حرکات مربوط به نرمش در خانه بوده و با انجام آن در هر دقیقه حدود 4 کالری انرژی می سوزانید.

نرمش در خانه با انجام حرکت Walking Lunges

نرمش در خانه با توجه به حرکات ذکر شده، باید طبق برنامه ای مستمر و مداوم باشد، بی برنامگی در انجام آن ممکن است برایتان مفید نباشد و باعث ایجاد خستگی گردد. با انجام نرمش در خانه می توانید آمادگی بدنی خود را برای انجام فعالیت های روزمره افزایش دهید و در عین حال تناسب اندام خود را حفظ کنید.

(سایت فروشگاه بزرگ 360 هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است)

 • نحوه نمایش کالاها

میل بارفیکس تن زیب مدل Three Bar

امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد برای انجام کارهای شخصی خود نظیر ورزش‌کردن، با مشکل کمبود وقت مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایلی که در هر مکانی قابل‌نصب باشند، رونق زیادی پیدا کرده است. میل بارفیکس «تن زیب» مدل «Three Bar» نیز از ابعاد بسیار مناسبی برخوردار است و به شما کمک خواهد کرد تا با نصب آن در خانه، محل کار و… تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنید.

میل بارفیکس رجال مدل سه لول

میل بارفیکس رجال مدل سه‌لول» طراحی زیبا و منحصربه‌فردی دارد. ابعاد این میله طوری طراحی شده است که به‌راحتی برای قرارگیری بین هر چارچوبی قابلیت بزرگ و کوچک‌شدن دارد. جنس استیل این میله باعث جلوگیری از زنگ‌زدن آن می‌شود و به‌راحتی بعد از ورزش می‌توانید آن را تمیز کنید. دستگیره‌های پلاستیکی تعبیه‌شده در دو طرف این میله، امکان قرارگیری راحت‌تر و ایمن‌تر دست را در دو طرف میله به شما می‌دهد؛

میل بارفیکس تن زیب مدل Dastyareh

میل بارفیکس «تن زیب» مدل Dastyareh وسیله‌ای کاربردی و مناسب برای ورزش کردن در صورت نبود زمان کافی برای باشگاه رفتن یا ورزش در خانه است. این وسیله دارای طول متغیر بین 65 تا 95 سانتی‌متر است که به شما امکان نصب آسان و مطابق با طول قرارگیری بارفیکس روی چارچوب را می‌دهد. بارفیکس ازجمله ورزش‌هایی است که تمام عضلات بدن در قسمت بالاتنه را درگیر می‌کند.

میل بارفیکس تک لول تن زیب مدل 93

این بارفیکس میله‌ای از جنس آهن دارد که از دوام بالایی برخوردار بوده و در کنار دو قسمت پیچی در دو سر توان تحمل فردی با وزن 90 کیلوگرم را دارد. می‌توان از این بارفیکس آویزان شده و به انجام حرکات تعادلی، قدرتی و چرخشی پرداخت. حرکت بارفیکس جزئی از زنجیره‌ی تمرینات CKC (تمرین با استفاده از وزن بدن) است که پیش نیازی برای تمرینات مدرن هستند.

میله بارفیکس مدل Fitness pro

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است.این میل بارفیکس به شما کمک می‌کند تا با نصب آن در خانه، محل کار یا هر جایی که دوست دارید، تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنید.

میل بارفیکس لایوآپ مدل Ls3163

این میله وزن سبکی داشته و جنس آن فلزی است. کمترین طول این میله بارفیکس 65 سانتی‌متر و بیشترین طول آن 95 سانتی‌متر است. این میله از فولاد ساخته شده و مقاومت بالایی دارد و روی آن با پوششی لاستیکی پوشیده شده است.

میله و کمک بارفیکس تن زیب مدل 90155-Dastyareh

در این مجموعه همچنین یک کش از جنس لاتکس برای کمک به تقویت عضلات قرار داده شده است که می‌تواند عضلات دیگری از بدن که در حین استفاده از بارفیکس به تنهایی به کار گرفته نمی‌شوند را تحریک و تقویت کند.

میل بارفیکس دو لول طرح تکنواسپرت طرح 3

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.00125 × 0.75 × 0.025 متر
 • وزن
  1.395 کیلوگرم
 • جنس میله
  آهن
 • دستگیره
  دارد
 • کمترین طول
  75 سانتی متر

میله بارفیکس کدi11

شما با تمرین مداوم بارفیکس می‌توانید تمام عضلات شامل بازو، ساعد شانه و زیر بغل را حجیم و قوی کنید. از ویژگی این میله بارفیکس وزن قابل‌تحمل 85 کیلوگرم است تا به‌آسانی فردی با این وزن از آن استفاده نماید.

میل بارفیکس مخصوص تاب کودک کد 104

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.78 * .06*0.6 متر
 • وزن
  0.9 کیلوگرم
 • دستگیره
  ندارد
 • کمترین طول
  78 سانتی متر
 • سایر توضیحات
  – دارای قلاب برای نگه داشتن تاب
 • – مخصوص استفاده برای تاب

میل بارفیکس سه لول طرح تکنواسپرت طرح 1

 • سایر توضیحات
  – جنس میله از آهن، پلیمر پی وی سی و پلی اتیلن، روکش اسفنج قابل انعطاف و پوشش نیکل-کرم
 • – ابعاد 1 لوله 1.25 × 600 × 32 میلی متر
 • – ابعاد 2 لوله 1.25 × 750 × 25 میلی متر
 • – کمترین و بیشترین طول بین 75-95 سانتی متر
 • – کمترین و بیشترین طول بین 65 -115 سانتی متر

میله بارفیکس روکش دار مدل esi

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است.این میل بارفیکس به شما کمک می‌کند

میل بارفیکس رجال مدل Single

بارفیکس جزو ورزش‌هایی است که باعث بالارفتن حجم عضلات و تقریبا تمام بدن می‌شود. همچنین از حرکات مادر و اصلی به‌شمار می‌رود. «میل بارفیکس رجال مدل تک لول» با وزن سبک و طراحی خوب، قابل‌نصب روی چارچوب در است و می‌توانید در خانه به‌راحتی ورزش کنید. جنس این میله از استیل است؛ درنتیجه زنگ نمی‌زند و وزن سبکی نیز دارد. دستگیره‌های لاستیکی دو طرف میله موجب قرارگیری درست دست روی آن می‌شود و از عرق‌کردن و لیزخوردن دست جلوگیری می‌کند.

میله بارفیکس مدل Mega Fitness 2

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است.این میل بارفیکس به شما کمک می‌کند تا با نصب آن در خانه، محل کار یا هر جایی که دوست دارید، تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنید.

میل بارفیکس همنورد طرح 03

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.07 × 0.04 × 0.76 متر
 • وزن
  0.9 کیلوگرم
 • دستگیره
  ندارد
 • کمترین طول
  76 سانتی متر
 • بیشترین طول
  88 سانتی‌متر

میل بارفیکس 3لول مدل اسپرت 112

بارفیکس ورزشی بسیار مفید جهت تقویت عضلات دست و کتف بوده و استفاده از آن در سنین رشد باعث رشد هرچه بیشتر قد خواهد شد. دغدغه اصلی ورزشکاران در استفاده از این وسیله آن است که آیا بارفیکس با سایز دربهای ما سازگار است؟آیا میتوان آن را کوتاه و بلنو و تنظیم نمود؟ بارفیکس مدل اسپرت با دارا بودن سه لوله داخلی باعث میشود

میل بارفیکس همنورد طرح 04

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.07 × 0.04 × 0.76 متر
 • وزن
  1.4 کیلوگرم
 • دستگیره
  دارد
 • کمترین طول
  68 سانتی متر
 • بیشترین طول
  78 سانتی‌متر

میل بارفیکس لایوآپ مدل Ls3163

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.05*0.05*0.8-1.2 متر
 • وزن
  1800 کیلوگرم
 • کمترین طول
  80 سانتی متر
 • بیشترین طول
  120 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد با پوشش لاستیکی

میله بارفیکس مدل R1

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است

میله بارفیکس مدل Ninja Warrior

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.68×0.05×0.05 متر
 • وزن
  0.790 کیلوگرم
 • جنس میله
  استیل
 • دستگیره
  دارد
 • کمترین طول
  68 سانتی متر
 • بیشترین طول
  95 سانتی‌متر

میله بارفیکس مدل Mega Fitness FI908AA

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است.این میل بارفیکس به شما کمک می‌کند تا با نصب آن در خانه، محل کار یا هر جایی که دوست دارید، تمرینات ورزشی خود را پیگیری کنید

میله بارفیکس مدل TH-500

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.82×0.07×0.03 متر
 • وزن
  1.4 کیلوگرم
 • جنس میله
  استیل
 • دستگیره
  دارد
 • کمترین طول
  82 سانتی متر

میله بارفیکس ساده تک لول مدل esi

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است

میله بارفیکس مدل RL3

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است

میل بارفیکس مخصوص تاب کودک کد 200

اکثر خانه های امروزی دارای چهار چوب های کم عرض(که در اصطلاح آن ها را چهار چوب فرانسوی می نامند) هستند.در گذشته چهار چوب ها عرض بیشتری داشتند. این میل بارفیکس مناسب تاب، به صورت سر بیضی (سر فرانسوی) است که هم با چهار چوب های قدیمی و عریض قابل استفاده می باشد و هم با چهارچوب های نسل جدید که دارای عرض کم هستند قابل استفاده است

میله بارفیکس مدل RG2

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است

میله بارفیکس مگافیتنس مدل B908-2

بارفیکس یکی از ابزارهای ورزش ژیمناستیک هنری است. بارفیکس یک میله افقی است که از فلز ساخته می‌شود. در نوع خانگی بارفیکس، معمولاً میله آهنی بارفیکس در چهارچوب در فیکس می‌شود و برای تمرین‌های ساده در خانه به کار می‌رود. بارفیکس جزء تمرینات اصلی و پایه ورزشی است. بهترین و مهمترین حرکت برای افزایش پهنا و حجم خارجی و بالایی عضلات زیر بغل به شمار می رود.

میل بارفیکس همنورد طرح 01

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.07 × 0.04 × 0.76 متر
 • وزن
  1.65 کیلوگرم
 • دستگیره
  ندارد
 • کمترین طول
  61 سانتی متر
 • بیشترین طول
  78 سانتی‌متر

میله بارفیکس مدل D2R

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است

میله بارفیکس سه لول مدل Mega Fitness

این میل بارفیکس جنس استیل و دستگیره‌های لاستیکی دارد که انجام ورزش بارفیکس را سهولت می‌بخشد. امروزه با افزایش سرعت زندگی، بسیاری از افراد با مشکل کمبود وقت برای انجام ورزش‌کردن مواجه شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از وسایل قابل‌نصب در مکان‌های مختلف خواهان زیادی پیدا کرده است.این میل بارفیکس به شما کمک می‌کند تا با نصب آن در خانه، محل کار یا هر جایی که دوست دارید

بارفیکس مدل A123

مشخصات کلی

 • ابعاد
  0.03*0.04*0.65 متر
 • وزن
  1.5 کیلوگرم
 • دستگیره
  دارد
 • کمترین طول
  65 سانتی متر
 • بیشترین طول
  92 سانتی‌متر

میله بارفیکس کد T003

بارفیکس بهترین ورزش جهت تحریک عضلات دست و کتف میباشد. این وسیله در رشد قد در سنین نوجوانی بسیار موثر است. چهارچوب دربهای جدید به گونه ای ست که دیگر بارفیکس های قدیمی را نمیتوان به آنها نصب نمود. بارفیکس مدل T003 دارای 3 لوله داخلی بوده که وجود این لوله ها علاوه بر افزایش استحکام،باعث بلند و کوتاه کردن بارفیکس،جهت استفاده در تمامی دربها میشود.

لوازم تناسب اندام ویلدسون مدل Super Double Gelly Hoop

مشخصات

 • ابعاد
  100 سانتی‌متر
 • وزن
  1400 گرم
 • سایر توضیحات
  دارای 66 قطعه ژله‌ای
 • برجستگی‌های لاتینی موثر در تقویت عضلات پشت و تقویت و خوش فرمی عضلات شکم
 • برجستگی‌های داخلی جلوگیری از افتادن حلقه در حین تمرین

کش پیلاتس 2 متر مدل FINAL 2019 ضخامت 0.5 میلی متر

کش پیلاتس 200 سانتی متری معرفی شده در این بخش از جنس پلاستیک نرم و با دوام می باشد که داری ضخامت 0.5 و عرض 15 سانتی متری عرضه می شود که در نهایت هم از افزایش قدرت، سرعت و استقامت عضلات‌تان حس خوشایندی خواهید داشت. استفاده از کش پیلاتس به مکان مخصوص نیازی ندارد و نه‌تنها در سالن‌های ورزشی و پارک‌ها بلکه در خانه هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد

کش ورزشی مدل 1621

مشخصات

 • ابعاد
  0.5*6*30 سانتی‌متر
 • وزن
  20 گرم
 • جنس
  پلاستیک کشی
 • سایر توضیحات
  مقاومت کشها به ترتیب
 • لول 1 : سبز
 • لول 2: زرد
 • لول 3:آبی

اسکوتر برقی مدل Mini Robot

از مزایای اسکوتر برقی مینی ربوت بدنه و رینگ این مدل است که از آلیاژ منیزیم ساخته شده‌اند که هم باعث عمر و دوام بالای محصول می‌شوند و هم زیبایی آن را بیشتر می‌کنند. چرخ آن هم جنسی لاستیکی دارد که در برابر سایش از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهد. یک برنامه برای کنترل راحت‌تر این اسکوتر طراحی شده که با کمک آن می‌توان این محصول را با استفاده از گوشی هوشمند کنترل کرد

زیرانداز 4 نفره مدل المپیک کد OL22

زیراندازها در مدل‌های مختلف برای کمپینگ و مسافرت‌های کوتاه جز ضروری‌تری ملزومات همراه به شمار می‌رود. زیرانداز 4 نفره مدل المپیک کد OL22 در ابعاد 150 ×90 × 1 سانتی‌متر و وزن 80 گرم دارد. زیر اندازه فوق دارای جنساسپان باند مرغوب و با کیفیتی بوده که به صورت چهار نفره است. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به ساختار سه لایه و ضد آب بودن آن اشاره کرد

دمبل مکسول مدل شش ضلعی 5کیلوگرمی بسته دو عددی

امروزه تناسب اندام و بدنسازی جایگاه بسیار مهمی در سلامتی ما انسانها دارد.در این میان ورزش های مبتنی بر دمبل طرفداران زیادی دارد.برای آنکه بتوانید یک باشگاه در منزلتان ایجاد کنید تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک جفت دمبل شش ضلعی میباشد.این دمبلها با روکش تمام لاستیک خود به فرش و کفپوش و سرامیک آسیبی وارد نمی آورد و به راحتی میتوان در منزل استفاده نمود

اسکیت کفشی سان استار کد 003

مشخصات تیغه و ترمز

 • انداره تیغه
  40 × 60 × 310 میلی‌متر
 • جنس تیغه
  پلاستیک و فلز
 • فاصله دو محور چرخ
  55 میلی‌متر
 • تعداد چرخ
  4 عدد
 • ترمز
  دارد
 • محل قرارگیری ترمز
  عقب
 • تلگرام
 • واتساپ

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه