لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: میناکاری

بشقاب میناکاری طرح نقاشی پرداز مدل ماهور کد 16

میناکاری از هنرهای اصیل و ملی ایران زمین است که از هنر زیباشناسی و خلاقیت بهره می برد نقاشی پرداز منحصربه فردترین روش نگارگری به روی مینا می باشد و به علت سختی اجرا و گرانی رنگهای مصرفی در این شیوه کمتر هنرمندی توانایی انجام آن را دارد.
لذا کاربرد لوازم و دست سازهای مینا در کنار دیگر ساخته های هنری از جمله خاتم کاری، نقره و مس و سفال ترکیب همگون و منحصربه فردی را ایجاد می کند بشقاب مینا دست ساز گالری سعدی از بهترین آثار ساخت استادان اصفهانی است و جهت هدیه و سوغات به مدرسین و دانشجویان و پزشکان و اساتید از دیرباز رایج بوده است و طرفداران زیادی دارد. شغل مینا از سخترین حرفه های صنایع دستی محسوب می شود. مینا یکی از سوغات های توریستی پرطرفدار می باشد. و از پرفروش ترین محصولات این مجموعه می باشد.

124,500 تومان

بشقاب میناکاری طرح پرداز طلادار مدل بنفشه کد 20

میناکاری از هنرهای اصیل و ملی ایران زمین است که از هنر زیباشناسی و خلاقیت بهره می برد نقاشی پرداز منحصربه فردترین روش نگارگری به روی مینا می باشد و به علت سختی اجرا و گرانی رنگهای مصرفی در این شیوه کمتر هنرمندی توانایی انجام آن را دارد. یکی از خصوصیات این محصول استفاده از رنگ طلا در نقاشی پرداز آن می باشد. لذا کاربرد لوازم و دست سازهای مینا در کنار دیگر ساخته های هنری از جمله خاتم کاری، نقره و مس و سفال ترکیب همگون و منحصربه فردی را ایجاد می کند بشقاب مینا دست ساز از بهترین آثار ساخت استادان اصفهانی است و جهت هدیه و سوغات به مدرسین و دانشجویان و پزشکان و اساتید از دیرباز رایج بوده است و طرفداران زیادی دارد. شغل مینا از سخترین حرفه های صنایع دستی محسوب می شود. مینا یکی از سوغات های توریستی پرطرفدار می باشد. 

145,500 تومان

گلدان میناکاری طرح نقاشی پرداز طلادار مدل بنفشه کد 16

میناکاری از هنرهای اصیل و ملی ایران زمین است که از هنر زیباشناسی و خلاقیت بهره می برد نقاشی پرداز منحصربه فردترین روش نگارگری به روی مینا می باشد و به علت سختی اجرا و گرانی رنگهای مصرفی در این شیوه کمتر هنرمندی توانایی انجام آن را دارد. لذا کاربرد لوازم و دست سازهای مینا در کنار دیگر ساخته های هنری از جمله خاتم کاری، نقره و مس و سفال ترکیب همگون و منحصربه فردی را ایجاد می کند بشقاب مینا دست ساز گالری سعدی از بهترین آثار ساخت استادان اصفهانی است و جهت هدیه و سوغات به مدرسین و دانشجویان و پزشکان و اساتید از دیرباز رایج بوده است و طرفداران زیادی دارد.
نقاشی پرداز مدرن تریننوع نقاشی در میناکاری است که در این محصول علاوه بر این نوع نقاشی خاص از رنگ طلا نیز استفاده شده است.

169,660 تومان

کاسه و بشقاب مسی میناکاری شده اثر اسماعیلی قطر 22 سانتی متر

با استفاده از ظروف زیبای صنایع‌دستی، میزبانی خوش‌ذوق و سلیقه در برابر مهمانانتان باشید. نقوش سنتی روی ظروفی خوش‌فرم و زیبا به تناسب با یکدیگر ساخته شده‌اند و در کنار هم مجموعه‌ای زیبا را تشکیل داده‌اند که نظز علاقه‌مندان به آثار صنایع‌دستی را به خود جلب می‌کنند. این مجموعه شامل یک کاسه و بشقاب است که به‌عنوان ظرف میوه یا آجیل قابل‌استفاده است؛ بشقابی دایره‌ای‌شکل با اندازه قطر حدود 30 سانتی‌متر و کاسه‌ای با قطر 22 سانتی‌متر که روی آن قرار می‌گیرد. روی این دست‌ساخته‌ی استاد «اسماعیلی» در اصفهان، نقوش ریز و زیبای سنتی اجرا شده است. این نقوش روی زمینه‌ی ظروف که در رنگ‌های قرمز، سبز و آبی ساخته‌ شده ‌است، نقاشی شده‌اند. این‌گونه ظرف‌ها علاوه‌بر اینکه جنبه‌ی تزیینی دارند، می‌توانند برای استفاده روی سفره هفت‌سین یا قراردادن آجیل روی میز پذیرایی خانه استفاده شوند. جنس زمینه‌ی این اثر از فلز مس است و برخلاف ظاهر ظریف آن به‌راحتی آسیب نمی‌‎بیند. سطح این کاسه و بشقاب برجسته است و حالت و فرم دالبری‌شکلی که دارد، می‌تواند برای هر بیننده‌ای جذاب باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این محصول در چندین مرحله رنگ‌آمیزی و در کوره قرار داده شده تا به مرحله‌ی عرضه برسد. شاید ارزش آن هم به دلیل زحمت زیاد، دقت و ریزه‌کاری‌های فراوانش باشد.

1,791,000 تومان

بشقاب میناکاری طرح اسلیمی خطایی مدل ماهور کد 30

نوع تکنیک: مینای نقاشی نوع کاربرد محصول: تزئینی، مصرفی جنس بدنه: مس

198,000 تومان