ربات Waka Bot (فارکس)

از ویژگی های ربات Waka Bot ، ریسک پایین آن است که برای حساب های پراپ بهینه شده است.تمامی قوانین و محدودیت های حساب های پراپ توسط ربات فارکس ربات Waka Bot رعایت می شود و روش کار رربات واکا فارکس به صورت تحلیل ترکیبی مارکت است که مهمترین آن بررسی کندل ها در تایم فریم های مختلف است.ربات Waka Bot فارکس به صورت هوشمند مناسب ترین تایم فریم را جهت ورود انتخاب می کند.این ربات تریدر فارکس برای جفت ارزها یهینه شده است

خرید ربات Waka Bot (فارکس) ربات رایگان + 30 درصد از سود کسب شده(با هر برداشت سود) + هزینه سرور(ماهیانه 20 دلار)

ویژگی ها

مناسب حساب ریل 100 دلار به بالا

سطح ریسک

بسیار کم

بازدهی ماهیانه

تا 20 درصد

کارمزد

خرید ربات با اشتراک یکساله و 18 ماهه

و یا
ربات رایگان + 30 درصد از سود کسب شده(با هر برداشت سود) + هزینه سرور(ماهیانه 20 دلار)

ربات تریدر فارکس Waka Bot

پس از بررسی وضعیت مارکت و ورود به پوزیشن ، ربات Waka Bot با استفاده از تحلیل سایر تایم فریم ها ، اقدام به مدیریت پوزیشن می کند که با روش هایی مانند مارتینگل ، هج و با استفاده از ابزارهایی نظیر فیبوناچی و RSI در نهایت از پوزیشن خارج می شود. در بازارهای مالی همیشه احتمال زیان وجود دارد و ربات Waka Bot نیز در صورت نیاز با زیان اندک و قابل جبرانی از پوزیشن خارج می شود.نکته مهمی که توسط ربات مدیریت می شود مداوم بودن سودآوری در بازه یک ماهه است و باعث می شود با ریسک کم ، سود تا 25 درصدی را در ماه بدست آورد.البته این پایان ماجرا نیست.هنگامی که به صورت مداوم ماهیانه 20 درصد سود کسب کنید ، میتوانید در بازه های منظم حجم معاملات را افزایش دهید و به صورت مرکب سود خود را افزایش دهید.نگران نباشد! زیرا این موضوع توسط ربات تریدر Waka Bot مدیریت می شود.

نکته:سرمایه مناسب حسای پراپ برای ربات Waka Bot حداقل 5000 دلار می باشد.

و مناسب حساب ریل 100 دلار به بالا می باشد

سوالی دارید؟

اعتبار سنجی ربات تریدر فارکس Waka Bot

به علت استفاده از داده های لحظه ای بازار توسط ربات های طراحی شده تیم ما ، متاسفانه Backtest نمی تواند عملکرد آن را به وضوح نمایش دهد.این موضوع به علت عدم وجود داده های مهم مورد استفاده ربات در هیستوری مارکت هست. اما در عین حال شما می توانید عملکرد ربات را بر روی حساب ما بررسی کنید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

با توجه به محدودیت های اعمال شده بر روی حساب های پراپ ، مانند حداکثر زیان روزانه و ماهانه ، تنظیمات این ربات با حداقل ریسک ممکن انجام شده است.

روش راه اندازی ربات تریدر فارکس Waka Bot

این ربات در متاتریدر 4 اجرا می شود و برای اجرای آن نیاز به یک سرور ویندوز با آپتایم بالا داریم. این سرور باید برای این کار بهینه شده باشد زیرا در صورت بروز مشکل در سرور مانند عدم دسترسی ، می تواند باعث اختلال در کار ربات شود. در صورت خرید اکسپرت Waka Bot ، سرور لزوما توسط تیم ما با پرداخت هزینه مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد.

به علت جلوگیری از نقض قوانین کپی رایت ، تمامی ربات و اکسپرت های ارائه شده در سایت ما تنها در سرورهای تیم ما بر روی اکانت شما اجرا می شوند.

آیا شما قطعا سود می کنید؟

ربات Waka Bot، دائما در حال بروزرسانی و بهبود است تا بهترین عملکرد ممکن را در کسب سود و مدیریت ریسک داشته باشد و پس از تست های زمانبر و پیچیده به مرحله اجرا می رسد اما باید به این نکته توجه داشت فعالیت در بازارهای پرریسک مانند فارکس همیشه با مخاطره هایی همراه است و علی رغم موفقیت زیاد این ربات و تلاش ما برای ارائه بهترین خدمت(که همین موفقیت ها باعث شده تیم ما در ابتدا هزینه ای از شما دریافت نکند و پس از اینکه شما درآمد کسب کردید بخشی از درآمد شما را به عنوان کارمزد دریافت کند) ، به علتهای مختلفی از جمله انتشار اخبار مهم در سطح جهانی مانند جنگ یا صلح که همراه با واکنش های شدید در بازارهای مالی هستند ، نمی توان تضمین کرد که حساب شما قطعا چالش را با موفقیت پاس می کند.تیم ما وظیفه خود میداند شما را از ریسک های احتمالی مطلع کند و لازم به ذکر است هیچ تضمین و قطعیتی در بازارهای مالی وجود ندارد و آگاه باشید که نمی توان سود بدون ریسک در این بازارها به دست آورد.تمامی شرکت های پانزی و کلاهبردار نیز با وعده های تضمین سود بدون ریسک ، قربانیان را به دام می اندازند.اگر شما تریدر خوبی هستید و می توانید بدون ریسک معامله کنید،توصیه میکنیم هرگز از این ربات استفاده نکنید! بازار فارکس و استفاده درست از آن می تواند موفقت مالی چشمگیری برای شما به ارمغان بیاورد اما اگر به دنبال کسب درآمد و موفقیت بدون ریسک هستید ، این بازار مناسب شما نیست!
 

ربات تریدر فارکس Waka Bot مخصوص حساب های پراپ و فاند

در حال حاضر شرکت های معتبر بسیاری در زمینه ارائه حساب های فاندد و پراپ فعالیت می کنند و می توان با مبلغ اندکی یک حساب با سرمایه قابل توجه تهیه کرد و در آن به ترید و کسب سود پرداخت. ربات Waka Bot فارکس نیز برای این نوع حساب ها بهینه شده است.باید در نظر داشته باشید برای استفاده از این ربات فارکس ، باید چالش اولیه حساب های پراپ را پاس کرده باشید. همچنین برای پاس کردن چالش می توانید از ربات پاس کردن چالش پراپ استفاده کنید و بدون دغدغه چالش آن را پشت سر بگذارید و به مرحله کسب سود وارد شوید.

مزایای ربات تریدر فارکس Waka Bot

از آنجایی که این ربات فارکس ، برای حساب های فاندد و پراپ طراحی شده است ، تمامی محدودیت های این نوع حسابها توسط ربات رعایت می شود و این تنظیمات با شرایط شرکت ارائه دهنده حساب پراپ قابل تغییر است.به صورت پیش فرض حد ضرر روزانه 5 درصد و حد ضرر ماهانه 10 درصد در ربات در نظر گرفته شده است که مطابق با 99 درصد پراپ های فعلی است.

 

 ربات تریدر فارکس Waka Bot

– در تصویر زیر شما عملکرد ربات تریدر فارکس Waka Bot را طی یک هفته مشاهده می کنید که توسط mql5.com تهیه شده است :

  1. حداکثر Drawdown ثبت شده 23 درصد و حداکثر مارجین استفاده شده نیز 20 درصد است.
  2. سود دریافتی در مدت زمان بیش از 5 سال معادل بیش از 10000 دلار در حساب ریل  است

– تصویر ذیل ، گراف رشد بالانس حساب و معاملات باز آن را نمایش می دهد :

– تصویر ذیل ، گراف رشد بالانس حساب و معاملات باز آن را نمایش می دهد : – درنهایت گراف زیر روند Drwadown را به نمایش میگذارد ، هماهنطور که مشاهده می کنید در نهایت امنیت سود مورد نظر کسب می شود :

 
نکته : برای دریافت گزارشات بروز و خرید ربات می توانید با تلگرام @bestsupport10 در ارتباط باشید.